Vybalování a doplňování zboží v Hypermarketu - Uherský Brod!

Lokalita
Uherský Brod
Kategorie
Skladník/manipulant
Nástup
09.09.2021
Plat
123 Kč/hodina

Do hypermarketu v Uherském Brodě hledáme pracovníky, kteří budou vybalovat a vychystávat zboží dle online objednávky.

Náplň práce

  • vybalování a vychystávání zboží
  • pozice je vhodná pro studenty, ženy, muže i důchodce.
  • pouze noční směny
  • Uherský Brod

Požadavky zaměstnání

  • platný potravinářský průkaz nutností,
  • samostatnost,
  • pečlivost,
  • čistý trestní rejstřík,
  • 18 let!

Výhody

  • mzda 123 Kč/hod,
  • možnost čerpat zálohy týdně,
  • zaučení.

    V případě Vašeho zájmu nebo pro více informací zašlete životopis a kontakt.

    V souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, svým zasláním životopisu souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytnete Personálnímu oddělení společnosti CZ People s.r.o., byly tímto oddělením zpracovány a vedeny pouze pro účely výše uvedeného výběrového řízení.