Všechny nabídky

Skladník - řidič VZV - Rudná u Prahy

Lokalita
Praha
Kategorie
Skladník s VZV
Nástup
Ihned
Plat
155 Kč/hod

Pro významnou mezinárodní společnost, působící v oblasti logistiky, hledáme šikovné pracovníky. Jedná se o dlouhodobou spolupráci v Rudné u Prahy. Brigáda je vhodná pro muže.

Náplň práce

vykládka / příjem a nakládka zboží pomocí VZV
manipulace a balení zboží
obsluha zákazníků - předání/ naložení požadovaného zboží
kontrola dodacích listů

Požadavky zaměstnání

manuální zručnost
pečlivost, spolehlivost
dlouhodobou spolupráci
zkušenosti se skenerem výhodou
čistý výpis z rejstříku trestů
praxe na obdobné pozici výhodou
průkaz na VZV
uživatelská znalost práce na PC

Výhody

dlouhodobá spolupráci
nástup možný ihned
pracovní doba: pondělí - pátek od 8-16:30 hodin
mzda: 155 Kč/hod.
zaučení
zálohy každý týden v pátek

O společnosti

Agentura práce CZ PEOPLE působí na trhu práce již od roku 2003. Sídlíme na adrese U Královské louky 892/6, Praha 5. Provozní dobu máme od pondělí do pátku mezi 9-17:00h. Služby poskytujeme i v Brně, Ostravě a Plzni

V případě zájmu o tuto brigádu nás prosím kontaktujte přes odpovědní formulář.