Všechny nabídky

Přijímací technik servisu Škoda, VW a Audi

Lokalita
Praha
Kategorie
Servisní technik
Nástup
Ihned
Plat
28000-45000 Kč

Do jednoho z největších autorizovaných prodejců a servisů vozů značek Audi, ŠKODA, Volkswagen v České republice hledáme posily do týmu na pozici: přijímací technik servisu Škoda, VW a Audi.

Náplň práce

péče o nové i stávající zákazníky
příjem vozů do opravy, výdej vozů po opravě
tvorba servisních zakázek a jejich další zpracování
odpovědnost za dodržování standardů, smluvních cen a termínů
koordinace podřízených zaměstnanců

Požadavky zaměstnání

SŠ vzdělání
komunikativnost, odpovědnost a samostatnost
pečlivost a pracovitost
reprezentativní a příjemné vystupování
uživatelská znalost práce na PC, ŘP sk. B
praxe na pozici technika servisu/přejímacího technika výhodou
znalost cizích jazyků AJ nebo CJ, NJ - výhodou.

Výhody

odpovídající finanční ohodnocení
zvýhodněné stravování
slevy na vlastní produkty (servisní služby, pronájem vozidel, nákup a prodej vozidel)
slevy na partnerské produkty (pojištění, financování)
možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu v rámci společnosti
moderní a přátelské prostředí
nástup dle dohody