Všechny nabídky

Obchodní manažer v personální agentuře pro Prahu a Brno

Lokalita
Praha
Kategorie
Regionalní obchodní manažer
Nástup
2020
Plat
21.700 Kč+bonusy

Pracujete rádi s lidmi a máte praxi na obchodní pozici? Tak to hledáme právě Vás! Do naší pobočky v Praze hledáme nového kolegu na pozici: Obchodní zástupce do personální agentury

Náplň práce

rozvoj a zlepšování vztahů se stávajícími zákazníky
aktivní vyhledávání kontaktů u zákazníků(k dispozici máme vlastní telefonické zákaznické oddělení)
účast na obchodních jednání, prezentace společnosti
zpracování obchodních nabídek

Požadavky zaměstnání

praxi na obchodní pozici min. 3 roky
orientace na zákazníka
příjemné vystupování
komunikační dovednosti
řidičský průkaz skupiny B / aktivní řidič
ochotu cestovat Praha - Brno po D1 nebo vlakem

Výhody

služební vůz
mobilní tel.
notebook
po zkušební době stravenky a active pass
Fixní odměna 21700 Kč/m a výkonnostní bonus ze spravovaných zakázek. Cilová odměna 45.000 Kč+

O společnosti

CZPEOPLE s.r.o je česká personální agentury působící od na trhu práce od roku 2003. Provozujeme náborová centra v Praze, Brně, Plzni a Ostravě.