Všechny nabídky

Ranní roznos novin nebo letáků

Lokalita
Praha
Kategorie
Doručovatel novin
Nástup
Ihned
Plat
4 000-6 500 Kč/ měsícně

Na dlouhodobou spolupráci hledáme brigádníky, kteří budou v ranních hodinách roznášet noviny. K roznášce novin si můžete přibrat i roznos adresných zásilek nebo letáků.

Náplň práce

máte na výběr z možností, zda budete roznášet: noviny, adresné zásilky nebo letáky
pracovní doba pro roznos novin: pondělí - sobota od 5:30-7:30h
pracovní doba pro roznos letáků: dle domluvy v odpoledních hodinách

Požadavky zaměstnání

čistý výpis z rejstříku trestů
pečlivost
spolehlivost
dlouhodobou spolupráci

Výhody

roznos novin nebo letáků dle Vašich časových možností
máte na výběr lokalitu, kde budete roznášet
pravidelný a stabilní přivýdělek
nástup možný ihned

O společnosti

Agentura práce CZ PEOPLE působí na trhu práce již od roku 2003. Sídlíme na adrese U Královské louky 892/6, Praha 5. Provozní dobu máme od pondělí do pátku mezi 9-17:00h. Služby poskytujeme i v Brně, Ostravě a Plzni

V případě zájmu o tuto brigádu nás prosím kontaktujte přes odpovědní formulář.