Všechny nabídky

Kompletace elektroniky a senzorů, zálohy týdně

Lokalita
Praha 4 Opatov- Nupaky
Kategorie
Skladník/manipulant
Nástup
9/2019
Plat
155 Kč/hod.

Do společnosti se sídlem v Nupakách a zabývající se vývojem, výrobou a testováním elektronických senzorů hledáme na dlouhodobou spolupráci šikovné pracovníky. Práce je vhodná pro ženy.

Náplň práce

kompletace drobných součástek senzorů
jednoduché pájení mikropáječkou
balení hotových výrobků

Směny:
Pondělí - pátek
ranní / odpolední směny
ranní směna od 6.30 do 14.45 hodin
odpolední 14.45 do 22.00 hodin

Požadavky zaměstnání

manuální zručnost - nutná jemná motorika
dobrý zrak
spolehlivost a trpělivost
trestní bezúhonnost

Výhody

mzda 155 Kč/hod
zálohy každý týden v pátek
zdarma svoz na pracoviště od metra Opatov zajištěn
dlouhodobou spolupráci
výběr ze směn

O společnosti

Agentura práce CZ PEOPLE působí na trhu práce již od roku 2003. Sídlíme na adrese U Královské louky 892/6, Praha 5. Provozní dobu máme od pondělí do pátku mezi 9-17:00h. Služby poskytujeme i v Brně, Ostravě a Plzni.

V případě zájmu o tuto brigádu nás prosím kontaktujte přes odpovědní formulář.