Všechny nabídky

Balení plastových výrobků pro TV a Klimatizace v Plzni

Lokalita
Plzeň
Kategorie
Operátor výroby
Nástup
2020/06
Plat
14600 Kč+bonusy

Stabilní japonská společnost hledá pracovníky do výroby plastových dílů v Plzni na Borských polích. Práce je nenáročná, vhodná pro ženy i muže. Preferujeme pravidelnou a dlouhodobou docházku.

Náplň práce

  • ruční odebírání hotových výrobků,
  • příprava dílů před lakovací linkou,
  • balení hotových dílů.

Požadavky zaměstnání

  • manuální zručnost,
  • pečlivost,
  • spolehlivost,
  • pravidelnou docházku,
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu,
  • čistý rejstřík trestů,
  • dobrý zrak,
  • trvalý pobyt v České republice nebo EU.

Výhody

  • možnost přechodu na HPP,
  • základní měsíční sazba 14 600 Kč,
  • plus bonusy a prémie,
  • docházkový bonus až 2000 Kč/měsíc,
  • příplatek za odpolední směnu 6,40 Kč/hodinu,
  • příplatek za noční směnu 20 Kč/hodinu,
  • příplatek za víkend a svátky 100%,
  • možnost záloh týdně.

    Ubytování (možnost zprostředkování ubytování v bytě nebo ubytovně) nebo příspěvek na ubytování 3 000 Kč.

    V případě Vašeho zájmu nebo pro více informací zašlete životopis a kontakt.

    V souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, svým zasláním životopisu souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytnete Personálnímu oddělení společnosti CZ People s.r.o., byly tímto oddělením zpracovány a vedeny pouze pro účely výše uvedeného výběrového řízení.