Všechny nabídky

Telefonista/ka na domlouvání schůzek v personální agentuře

Lokalita
Ostrava
Kategorie
Telemarketing
Nástup
dle dohody
Plat
120 - 170 Kč/hod

Do naší kanceláře agentury práce CZPEOPLE v Ostravě hledáme asistenta/ku pro telefonické oslovování stávajících i nových firemních zákazníků pro zjištění spokojeností se službami v oblasti lidských zdrojů a možné rozšíření spolupráci na projektech při náboru zaměstnanců.

Požadavky zaměstnání

Hledáme někoho, kdo má již praxi s prací po telefonu (např. z callcentra, obchodního oddělení nebo zákaznické podpory)
Výhodou je časová flexibilita, zajímavé finanční ohodnocení a možnost kariérního růstu.
Ohodnocení je fixní 120 Kč/hod navíc s výraznou bonusovou složkou.
V případě Vašeho zájmu nebo pro více informací zašlete životopis a kontakt. Ozveme Vám nejpozději do tří pracovních dnů a domluvíme si termín pohovoru.

Výhody

V případě Vašeho zájmu nebo pro více informací zašlete životopis a kontakt. Ozveme Vám nejpozději do tří pracovních dnů a domluvíme si termín pohovoru.​

V souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, svým zasláním životopisu souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytnete Personálnímu oddělení společnosti CZPEOPLE, s.r.o., byly tímto oddělením zpracovány a vedeny pouze pro účely výše uvedeného výběrového řízení.

O společnosti

CZ PEOPLE je agentura práce, která se již od roku 2003 specializuje na pracovní nabídky ve službách, obchodě a výrobě na území České republiky.

Reagovat na nabídku