Všechny nabídky

Práce ve skladu, Ostrava.

Lokalita
Ostrava
Kategorie
Skladník
Nástup
11/2020
Plat
100,-

Pro našeho významného klienta, který se zabývá přepravou zásilek po celé České republice, hledáme spolehlivé brigádníky na práci ve skladu v Ostravě Porubě.

Náplň práce

  • příprava expedičních balíků,
  • nakládka, vykládka,
  • třídění zásilek,
  • práce se čtečkou čárových kódů,
  • odpolední směny: 14:00- 22:00 hod.,
  • ranní směny: 5:00- 12:00 hod.,

    Místo výkonu práce: Ostrava- Poruba.

Požadavky zaměstnání

  • vhodné pro muže od 18 let,
  • čistý výpis z RT,
  • spolehlivost,
  • pečlivost,
  • dlouhodobá spolupráce,
  • výhodou VZV průkaz,
  • PODMÍNKOU JE DOCHÁZKA ALESPOŇ 3 DNY V TÝDNU.

  • 100,-/hod.,
  • brigáda.

    V případě Vašeho zájmu nebo pro více informací zašlete životopis a kontakt. Ozveme Vám nejpozději do tří pracovních dnů a domluvíme si termín pohovoru.

    V souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, svým zasláním životopisu souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytnete Personálnímu oddělení společnosti CZ People s.r.o., byly tímto oddělením zpracovány a vedeny pouze pro účely výše uvedeného výběrového řízení.