Všechny nabídky

Pokladní v Hypermarketu

Lokalita
Ostrava
Kategorie
pokladní
Nástup
19.5.2021
Plat
123 Kč/hodina

Pro známou síť obchodů (supermarketu a hypermarketu) hledáme brigádníky na pozici pokladní.

Náplň práce

Pozice je vhodná pro studenty, ženy na mateřské dovolené i důchodce

  • práce na pokladně

Požadavky zaměstnání

  • ochota pracovat o víkendu
  • min. 18 let
  • pečlivost, odpovědnost, samostatnost
  • platný potravinářský průkaz
  • čistý trestní rejstřík

Výhody

  • směny: ranní, odpolední, práce o víkendu
  • mzda: 123 Kč/hod.,

    V případě Vašeho zájmu zašlete nebo pro více informací nám zašlete životopis nebo kontakt.

    V souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, svým zasláním životopisu souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytnete Personálnímu oddělení společnosti CZ People s.r.o., byly tímto oddělením zpracovány a vedeny pouze pro účely výše uvedeného výběrového řízení.

O společnosti

CZ PEOPLE je agentura práce, která se již od roku 2003 specializuje na pracovní nabídky ve službách, obchodě a výrobě na území České republiky.