Všechny nabídky

Náborář/ka v personální agentuře (Ostrava)

Lokalita
Ostrava
Kategorie
Personalista
Nástup
2/2021
Plat
22.600-32.600 Kč

Na naši ostravskou pobočku hledáme kolegu/kolegyni na pozici Náboráře/Náborářky.

Náplň práce

  • kontakt a pohovory s uchazeči
  • výběr kandidátů na jednotlivé pozice
  • telefonická komunikace s klienty
  • starost o svěřené stávající i nové zakázky
  • zadávání dat na PC, vyřizování elektronické i běžné pošty
  • tvorba podkladů pro mzdy a fakturaci

Požadavky zaměstnání

  • praxe v administrativě - podmínkou
  • praxe v oblasti náboru zaměstnanců - výhodou
  • čistý výpis z RT
  • dobrá orientace při práci na PC (znalost práce v Excelu)
  • příjemné vystupování a asertivní jednání
  • zodpovědnost, pečlivost
  • smysl pro kolektivní práci
  • minimálně středoškolské vzdělání

Výhody

  • práce v malém kolektivu s rodinnou atmosférou
  • pracovní dobu od pondělí do pátku
  • základní mzdu a výkonnostní bonusy
  • stravenky,
  • příspěvek na volnočasové aktivity

    V případě zájmu nám zašlete Váš životopis a kontakt.