Všechny nabídky

KEY ACCOUNT MANAGER (Ostrava o okolí)

Lokalita
Ostrava
Kategorie
Account Manager
Nástup
11/2020
Plat
od 40.000 Kč

Pro dynamicky se rozvíjející společnost zaměřenou na potisk a prodej reklamních a dárkových předmětů hledáme KEY ACCOUNT managera.

Náplň práce

Navazování, budování a rozvíjení dlouhodobých vztahů s klíčovými zákazníky
Péče o svěřený region a klienty (70%), akvizice nových klientů (30%)
Mapování trhu a pravidelný reporting
Prezentace společnosti a vypracování cenových nabídek
Účast na obchodních jednáních

Požadavky zaměstnání

Min. 3 roky praxe na obdobné obchodní pozici
Prezentační a prodejní dovednosti, orientace na cíl, samostatnost
Práce s balíčkem MS Office (zejména Excel)
Chuť se učit nejen novým věcem, ale také přinést své inovativní nápady
Časovou flexibilitu
Řidičský průkaz sk. B

Výhody

Možnost seberealizace v oboru prodeje reklamních předmětů
Mzda od 40.000 Kč, prémie, provize z prodeje a obratu,
Auto (i pro soukromé účely), mobilní telefon, notebook, stravenky, kurzy a školení, sleva na výrobky/služby
5 týdnu dovolené
Přátelský kolektiv, firemní akce
Profesní rozvoj v oblasti prodeje
Přátelské pracovní prostředí, neformální atmosféra a sportovní aktivity