Všechny nabídky

Jednorázový noční úklid obchodních prostor.

Lokalita
Krnov
Kategorie
Uklízečka
Nástup
9/2021
Plat
105 Kč/hod

Pro našeho významného klienta hledáme brigádníky na úklid obchodních ploch.

Náplň práce

  • noční úklid supermarketů
  • mytí podlah, regálů, obkladů.

    Termín:

    čtvrtek 23.9.2021 - Krnov!

Požadavky zaměstnání

  • 18 let,
  • čistý trestní rejstřík,
  • spolehlivost

Výhody

  • 105 Kč/hod.,
  • možnost jednorázové i dlouhodobé spolupráce, výkony práce v jiných městech v okolí,
  • ideální pro skupinu s autem (příspěvek na PH - 3Kč/km při obsazenosti 3 a více osob v autě).

    V případě Vašeho zájmu nebo pro více informací zašlete životopis a kontakt.

    V souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, svým zasláním životopisu souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytnete Personálnímu oddělení společnosti CZ People s.r.o., byly tímto oddělením zpracovány a vedeny pouze pro účely výše uvedeného výběrového řízení.