Všechny nabídky

Pomocná pracovní síla v pekárně, Krmelín!

Lokalita
Krmelín
Kategorie
Potravinářství
Nástup
8.2.2021
Plat
110 Kč/hod.

Pro našeho významného klienta hledáme pracovníky do pekařství na dlouhodobější brigádu.

Náplň práce

  • manuální práce v pekárně,
  • balící práce v pekárně.

Požadavky zaměstnání

  • dodržování hygienických norem,
  • nutnost platného zdravotního průkazu pracovníka v potravinářství,
  • pozitivní vztah k sortimentu potravin,
  • flexibilnost, samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost.

Výhody

  • 110 Kč/hod.,
  • pracovní doba Po-Pa od 18:00 - 4:00 nebo 20:00 - 4:00,
  • dlouhodobá spolupráce,
  • nástup možný ihned
    -práce vhodná pro muže.

    V případě Vašeho zájmu nebo pro více informací zašlete životopis a kontakt.

    V souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, svým zasláním životopisu souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytnete Personálnímu oddělení společnosti CZ People s.r.o., byly tímto oddělením zpracovány a vedeny pouze pro účely výše uvedeného výběrového řízení.