Všechny nabídky

Skladník / Skladnice v Hradci Králové

Lokalita
Hradec Králové
Kategorie
Skladník/manipulant
Nástup
6/2020
Plat
150Kč/hod

Hledáme fyzicky zdatné a manuálně zručné pomocníky do skladu v Hradci Králové.

Náplň práce

  • manipulace se zásilkami,
  • nakládka, vykládka,
  • balení a expedice,
  • kontrola zboží a jeho výdej ze systému.

Požadavky zaměstnání

  • trestní bezúhonnost,
  • fyzická zdatnost a manuální zručnost,
  • dobrý zdravotní stav.

Výhody

  • finanční ohodnocení 150Kč/hod.,
  • pracovní doba dle domluvy:
  • Po-Pá 6:00 - 9:00 hod.,
  • Po-Pá 16:00- 21:00 hod.
  • nástup možný ihned.

    V případě Vašeho zájmu nebo pro více informací zašlete životopis a kontakt.

    V souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, svým zasláním životopisu souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytnete Personálnímu oddělení společnosti CZ People s.r.o., byly tímto oddělením zpracovány a vedeny pouze pro účely výše uvedeného výběrového řízení.