Všechny nabídky

Nákupčí

Lokalita
Hodonín
Kategorie
Nákupčí
Nástup
3/2021
Plat
29000 - 33000 Kč/měsíc

Pro klienta, který se zabývá zpracováním bylinek hledáme kolegu, který má blízko k přírodě.

Náplň práce

  • nákup surovin pro bio čaje,
  • plánování objednávek a jednotlivých dodávek,
  • tvorba smluv o výkupu, které budou oboustranně výhodné,
  • hledání možností rozšíření spolupráce a nových slunečních pěstitelů.

    Nesnažíme se vykupovat za co nejnižší ceny, ale hledat řešení, které umožňují našim dodavatelům prosperovat a pěstovat radost.
    Na starosti budeš mít i pravidelnou komunikaci s našimi kolegy v Rakousku, se kterými nákup surovin koordinujeme.

Požadavky zaměstnání

  • angličtinu nebo němčinu, protože naši pěstitelé jsou i v zahraničí. A také si často budeš volat s kolegy z naší mateřské firmy v Rakousku. I proto budeme za případnou trochu němčiny moc rádi, ale není to podmínka ani nutnost.
  • praxe na nákupním oddělení v pár firmách (nebo aspoň v jedné).
  • dojezdová válenost na pracoviště u nás v Čejkovicích

Výhody

  • nástupní plat 29.000 - 33.000 Kč
  • třináctý plat,
  • jazykové kurzy,
  • zvýhodněné stravování,
  • vůni bylinek, kam jen nos dohlédne,
  • dvakrát ročně se můžeš těšit na krabici plnou našich produktů,
  • zvýhodněné nákupy v naší firemní prodejně,

O společnosti

stabilní společnost se zázemím v rakouské mateřské firmě