Všechny nabídky

Skladník/skladnice v Českých Budějovicích

Lokalita
České Budějovice
Kategorie
Skladník/manipulant
Nástup
6/2021
Plat
150Kč/hodina

Hledáme fyzicky zdatné a manuálně zručné pomocníky do skladu v Českých Budějovicích!

Náplň práce

  • manipulace se zásilkami
  • nakládka, vykládka kamionů
  • balení a expedice
  • kontrola zboží a jeho výdej ze systému

Požadavky zaměstnání

  • trestní bezúhonnost
  • fyzická zdatnost a manuální zručnost
  • dobrý zdravotní stav

Výhody

  • finanční ohodnocení 150Kč/hod.
  • Po-Pá 5:00 - 9:30 hod.
  • Po-Pá 15:00 - 20:00 hod.
  • nástup možný ihned.

    V případě Vašeho zájmu nebo pro více informací zašlete životopis a kontakt.

    V souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, svým zasláním životopisu souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytnete Personálnímu oddělení společnosti CZ People s.r.o., byly tímto oddělením zpracovány a vedeny pouze pro účely výše uvedeného výběrového řízení.