Všechny nabídky

Technolog výroby v okrese Benešov - extruze

Lokalita
Bukovany
Kontrolor ve strojírenství|Kontrolor výroby|Kvalita a kontrola jakosti|Strojírenství|Technik ve strojírenství|Technolog v dřevozpracujícím průmyslu
Nástup
ihned
Plat
28.000Kč/měsíčne

Pro českého výrobce WPC teras, plotů a obkladů hledáme vhodného kandidáta na pozici Technolog výroby - extruze.

Náplň práce

vytváření technologických postupů pro extruzi a plnění výrobních plánů
kontrola výrobních zařízení a postupů v průběhu výroby
výstupní kontrola produktů
čištění, údržba a opravy výrobních zařízení
pomocné a údržbářské práce ve společnosti
dodržování zásad BOZP, PO
zaškolování nových pracovníků
vedení pracovní agendy
odpovědnost za realizaci výroby a kvality produktů, zásad BOZP, PO
odpovědnost za evidenci a administrativu výroby, dodržování postupů
odpovědnost za svěřenou výrobní techniku, nástroje a nářadí
práce ve 12 hodinových směnách PO-PÁ

Požadavky zaměstnání

vzdělání SOU/SŠ
znalost práce na PC
osvědčení na řízení VZV
praxe na obdobné pozici
znalost extruze plastů
komunikační dovednosti

Výhody

občerstvení na pracovišti
příplatek za noční práci 25%
stravenky
bonusy/prémie
práce na HPP
nástup možný ihned