Všechny nabídky

Pracovník/ce v čistírně oděvů, VOLNÉ VÍKENDY!

Kategorie
Zákaznický servis
Nástup
11-12/2020
Plat
22.000-25.000 Kč

Pro našeho klienta, profesionální prádelnu a čistírnu oděvů, hledáme spolehlivého kandidáta na obsluhu praček.

Náplň práce

Náplní práce je obsluha praček a sušiček (praní ložního prádla, pracovních oděvů, bund a mokré čištění). Jedná se o manuální práci (ne pásovou výrobu).
Dvousměnný provoz:
ranní směna (6:00-14:30), odpolední směna (14:00-22:30)
vždy pondělí-pátek VOLNÉ VÍKENDY

Požadavky zaměstnání

  • spolehlivost a pečlivost,
  • práce vhodná pro ženy,
  • manuální zručnost,
  • příjemné vystupování.

Výhody

  • pracovní doba pondělí-pátek - VOLNÉ VÍKENDY!
  • práce v centru Brna - VÝBORNÁ DOSTUPNOST!
  • mzda 22.000-25.000 Kč + stravenky
  • práce na hlavní pracovní poměr
  • čisté pracoviště s příjemnou atmosférou
  • vhodné i pro absolventy - rádi zaučíme!

    V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat telefonicky +420 776 566 565 nebo emailem zebrokova@czpeople.cz. (pondělí-pátek 9:00-17:00)