Všechny nabídky

Vedoucí provozu prádelny - až 23.000 Kč čistého

Kategorie
Vedoucí provozu
Nástup
1/2021
Plat
20.000-23.000 Kč čistého/m...

Pro našeho klienta, profesionální prádelnu a čistírnu oděvů, hledáme spolehlivou kandidátku na pozici Vedoucí celého provozu prádelny v Brně.

Náplň práce

Náplň práce:
Vedení dvou brigádnic, příjem a výdej prádla a oděvů k chemickému čištění, praní, mandlování, žehlení, úklid provozovny.

Pracovní doba:
PO-ČT (11 hod.)
PÁ, SO, NE - VOLNO
(Od 23.12. do 2.1. je provozovna zavřená.)

Požadavky zaměstnání

  • samostatnost a výkonnost,
  • spolehlivost a pečlivost,
  • manuální zručnost, organizovanost,
  • příjemné vystupování,
  • trestní bezúhonnost,
  • práce vhodná pro ženy,
  • pozice není vhodná pro absolventy.

Výhody

  • po zaučení mzda 20.000-23.000 Kč čistého
  • stravenky
  • práce v centru Brna - VÝBORNÁ DOSTUPNOST!
  • práce na hlavní pracovní poměr
  • čisté pracoviště s příjemnou atmosférou

    V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat telefonicky +420 776 566 565 nebo emailem zebrokova@czpeople.cz (pondělí-pátek 9:00-17:00)

O společnosti

CZ PEOPLE je agentura práce, která se již od roku 2003 specializuje na pracovní nabídky ve službách, obchodě a výrobě na území České republiky.