Všechny nabídky

Třídění a štítkování elektrorozvodných skříní, Pohořelice

Kategorie
Skladník
Nástup
ihned
Plat
120 Kč - 137 Kč/hodina

Nabízíme brigádu v logistické společnosti, která se zabývá expresní doručovací službou zásilek kosmetiky,oblečení a elektrorozvodných skříní po celé Evropě. Práce spočívá v kompletaci elektrorozvodných skříní, jejich třídění a štítkování.

Náplň práce

  • manipulace se zbožím,
  • příprava a třídění zboží,
  • kompletace elektrorozvodných skříní,
  • štítkování zboží,
  • práce se čtečkou.

Požadavky zaměstnání

  • manuální zručnost,
  • základní orientaci při práci s PC,
  • pečlivost,
  • dobrý zdravotní stav,
  • trestní bezúhonnost,
  • docházka 4-5 x týdně, střídání ranních a odpoledních směn po týdnu,
  • práce od 18 let,
  • průkaz s VZV výhodou (ne podmínkou).

Výhody

  • výplata formou záloh týdně na účet,
  • základní hodinová sazba 120 Kč/hod,
  • příplatek za produktivitu až 16,- Kč/hod,
  • směny ranní a odpolední (8hod),
  • doprava ZDARMA

    V případě Vašeho zájmu nebo pro více informací zašlete životopis a kontakt. Ozveme se Vám a domluvíme si termín setkání.