Všechny nabídky

Operátor skladu a logistiky, noční směny

Kategorie
Skladník|Skladník s VZV
Nástup
2/2021
Plat
20.000-24.000 Kč

Máte zájem pracovat pro stabilní společnost, která je jednou z nejuznávanějších ve svém oboru? Pro nadnárodní společnost, která kompletuje počítače, notebooky, servery a další elektroniku hledáme nové kolegy do skladu.

Náplň práce

práce v systému SAP
vychystávání a zaskladňování materiálu podle potřeb výrobní linky
obsluha paleťáku a VZV
8 hodinové směny PO-PÁ 20:30-5:00

Místo výkonu práce: Brno-Modřice

Požadavky zaměstnání

výuční list/SŠ,
spolehlivost, pečlivost,
manuální zručnost,
základy práce na PC
praxe v oboru není nutná, uvítáme i čerstvé absolventy a vše potřebné Vás rádi naučíme
čistý výpis z RT.

Výhody

nástupní mzdu 20 000 - 23 000 Kč/měsíc,
bonus až 1500 Kč,
příplatky za práci přesčas nad rámec zákona - 43% V TÝDNU, 100% O VÍKENDU NAVÍC,
práce je na 8 hodinové směny PO-PÁ 20:30-5:00
3,5 dne dovolené navíc při dlouhodobé spolupráci,
příspěvek na Multisport,
stravenky v hodnotě 80 Kč + firemní jídelna,
moderní a čisté pracovní prostředí,
možnost kariérního růstu
doprava z centra Brna na pracoviště ZDARMA.

V případě Vašeho zájmu nebo pro více informací zašlete životopis a kontakt. Ozveme Vám nejpozději do tří pracovních dnů a domluvíme si termín pohovoru.