Všechny nabídky

Jednoduchá a čistá práce ve skladu - až 30.000 Kč (Brno)

Kategorie
Skladník
Nástup
dle domluvy
Plat
až 160 Kč/hod.

Pro našeho významného klienta, mezinárodní logistickou firmu, hledáme kandidáty na lehkou manuální práci ve skladu v Pohořelicích (u Brna) Budete pracovat v čistém a bezhlučném prostředí. K dispozici vlastní skříňka na pracovišti. Kvalitní zaškolení a profesionální přístup.

Náplň práce

  • práce na počítači,
  • práce se skenerem,
  • balící práce,
  • organizace.

Požadavky zaměstnání

Směny:
Osmihodinové ranní (6:10-14:00), odpolední (14:10-22:10) a noční směny (22:10-6:10) a volné víkendy!
Možnost přesčasů, které výrazně zvýší celkovou měsíční mzdu! Všechny přesčasy jsou placené!

Výhody

  • docházková prémie až 13 Kč/hod.
  • bonus za produktivitu až 12 Kč/hod.
  • základ 108-115 Kč/hod.
  • příspěvek na ubytování nebo možnost ubytování ZDARMA!
  • možnost objednávky rozvážených jídel
  • dotovaná doprava na směny ZDARMA! (Brno) - nemusíte si proto kupovat zbytečné zóny navíc na šalinkartě!

    V případě Vašeho zájmu nebo pro více informací zašlete životopis a kontakt. Ozveme Vám nejpozději do tří pracovních dnů a domluvíme si termín pohovoru na naši ostravské pobočce.

    V souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, svým zasláním životopisu souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytnete Personálnímu oddělení společnosti CZPEOPLE, s.r.o., byly tímto oddělením zpracovány a vedeny pouze pro účely výše uvedeného výběrového řízení.

O společnosti

CZ PEOPLE je agentura práce, která se již od roku 2003 specializuje na pracovní nabídky ve službách, obchodě a výrobě na území České republiky.