Všechny nabídky

Balící práce ve skladu, Pohořelice

Kategorie
Skladník
Nástup
ihned
Plat
až 160 Kč/hod.

Pro našeho významného klienta, který zabezpečuje expresní doručovací službu zásilek po celém světě hledáme nové členy do týmu.

Náplň práce

  • práce se čtečkou,
  • manipulace se zbožím,
  • evidence zboží,
  • balení zboží.

    Místo výkonu práce: Pohořelice

Požadavky zaměstnání

  • uživatelskou znalost MS Office,
  • uživatelská znalost práce s PC,
  • manuální zručnost,
  • spolehlivost a zodpovědnost,
  • dobrý zdravotní stav,
  • trestní bezúhonnost,
  • od 18 let.

Výhody

  • práce vhodná pro ženy,
  • bonusy (příplatky za noční, příplatky za produktivitu, stravenky, příplatky za práci v sobotu, příplatky za přesčasy),
  • zázemí silné mezinárodní společnosti,
  • výbornou dostupnost na pracoviště,
  • 3směnný provoz,
  • příspěvek na ubytování,
  • hodinovou mzdu od 120 Kč do 163 Kč (115 Kč/hod. základ + 12 Kč/hod. bonus za produktivitu + 13 Kč/hod. bonus za docházku, 25 Kč/hod. příspěvek na ubytování),
  • možnost přechodu do kmene na HPP.

    V souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, svým zasláním životopisu souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytnete Personálnímu oddělení společnosti CZ People s.r.o., byly tímto oddělením zpracovány a vedeny pouze pro účely výše uvedeného výběrového řízení.

    V případě Vašeho zájmu nebo pro více informací zašlete životopis a kontakt. Ozveme Vám nejpozději do tří pracovních dnů a domluvíme si termín pohovoru na naši pobočce.