Všechny nabídky

Technik realizací

Servisní technik|Správce operačních systémů a sítí|Technik HW
Nástup
8/2020
Plat
35 000 - 40 000 Kč + bonus...

Pro českou společnost, která vyvíjí, vyrábí, prodává a implementuje identifikační systémy (specializované informační systémy typu docházka a plánování HR, přístupový systém, stravovací systém, monitoring zakázek etc.) v ČR a SR hledáme technika

Náplň práce

práce na realizaci zakázek v týmu i samostatně
instalace terminálů, čteček na dveře, branky, turnikety, pokládka kabeláže apod.
spolupráce s dodavateli
časté cestování
výborné technické i odborné zázemí ve firmě

Požadavky zaměstnání

* středoškolské vzdělání elektrotechnického zaměření,<br />
* praxe a zručnost v elektrotechnice, včetně základních "mechanických" dovedností<br />
* výhodu praxe v oblasti instalací podobných systémů např. EPS, EZS, kamerových atd.<br />
* výhodu osvědčení k Vyhlášce 50<br />
* samostatnost a schopnost komunikovat efektivně s technickými zástupci zákazníka či stavby<br />
* zájem a schopnost se učit a zdokonalovat<br />
* flexibilita a solidní vystupování<br />
* řidičský průkaz B<br />
* akceptace častých služebních cest v rámci ČR

Výhody

5 týdnů dovolené
firemní benefity - stravenky, příspěvky na pojištění
vzdělávání
místo výkonu práce: Brno - Královo Pole + služební cesty
nástup ihned