Seřizovač excentrických a hydraulických lisů, VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Kategorie
Seřizovač/programátor CNC strojů
Nástup
6/2021
Plat
25000-32000 Kč/měsíc

Pro nadnárodní společnost, která se zabývá vývojem, výrobou a prodejem technických a nouzových svítidel včetně nouzových systémům, hledáme nového člena do týmu.

Náplň práce

• kompletní seřizování a obsluha excentrických a hydraulických lisů
• manipulace s materiálem, mechanické práce
• řešení a organizace práce na pracovišti
• vedení souvisejících záznamů

Požadavky zaměstnání

• minimální vzdělání - SOU strojní
• manuální zručnost, odpovědnost za vykonanou práci a její kvalitu, pečlivost, samostatnost
• ochota učit se novým věcem
• orientace v technické dokumentaci (čtení výkresové dokumentace)
• praxe na obdobné pozici výhodou, nikoliv podmínkou
• vhodné i pro absolventy
• ochota pracovat ve třísměnném provozu (ale především se jedná o ranní směnu)

Výhody

• práce v centru Brna
• nástup možný ihned
• mzda 25.000-32.000 Kč (podle praxe a dovedností)
• závodní stravování
• 4 týdny dovolené + 3 dny Sick Days

V případě zájmu nám zašlete Váš životopis a kontakt. Ozveme se Vám nejpozději do 2 pracovních dní.