Všechny nabídky

Testování a kompletace PC serverů, práce 3 DNY V TÝDNU

Kategorie
Řemeslné a manuální práce
Nástup
10/2019
Plat
18.500 Kč-20.000 Kč

Máte zájem pracovat pro stabilní společnost, která je jednou z nejuznávanějších ve svém oboru? Pro nadnárodní společnost, která kompletuje počítače, notebooky, servery a další elektroniku hledáme nové kolegy na montáž a balení.

Náplň práce

  • testování PC,
  • kompletace jednotlivých PC součástek,
  • balení a pomocná práce také ve skladu,
  • manuální práce na výrobní lince.

Požadavky zaměstnání

  • výuční list/SŠ,
  • spolehlivost,
  • pečlivost,
  • manuální zručnost,
  • zkušenost z výroby,
  • čistý výpis z RT.

Výhody

  • nástupní mzdu 18 500 - 23 000 Kč/měsíc,
  • BONUS ZA DOPORUČENÍ ZAMĚSTNANCE 3.000-5.000 Kč,
  • bonus až 1500 Kč,
  • příplatek za přesčas 43 - 100 %,
  • 3,5 dne dovolené navíc při dlouhodobé spolupráci,
  • příspěvek na Multisport,
  • práce 3 dny v týdnu (ne, po, út 6:15-18:15) nebo NOČNÍ SMĚNY po-pá 20:30-5:00,
  • příplatky za práci v noci, svátky a práci ve stíženém prostředí a jiné,
  • pracovní smlouvu na rok,
  • zaškolení,
  • stravenky v hodnotě 80 kč + firemní jídelna,
  • moderní a čisté pracovní prostředí,
  • možnost kariérního růstu.

    V souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, svým zasláním životopisu souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytnete Personálnímu oddělení společnosti CZ People s.r.o., byly tímto oddělením zpracovány a vedeny pouze pro účely výše uvedeného výběrového řízení.

    V případě Vašeho zájmu nebo pro více informací zašlete životopis a kontakt. Ozveme Vám nejpozději do tří pracovních dnů a domluvíme si termín pohovoru.