Všechny nabídky

Pomocné řemeslnické práce, Brno

Kategorie
Řemeslné a manuální práce
Nástup
ihned
Plat
150 Kč/hod.

Pro našeho významného klienta, který se zabývá montáží elektrických pohonů na okna/světlíky a návaznou automatiku, hledáme pomocnou sílu pro drobné řemeslnické práce

Náplň práce

Montáž elektrických pohonů na okna/světlíky a návaznou automatiku. Relativně čistá práce, převážně po stavbách, domech, nebo provozech firem/v obchodních centrech.
Mechanické kotvení, šroubování, apod. Práce ve výškách (žádný extrém - na žebříku)

Požadavky zaměstnání

vzdělání, nebo zkušenost s elektrooborem (zkoušky z elektro - vyhl. 50 předností),
obratnost drobných řemeslných prací (mechanické kotvení, šroubování apod.) a minimální závratě pro práci ve výškách (práce na žebříku),
vhodné pro studenta, který by vytíženost 2-3 dny v týdnu uvítal i ve školním roce,
komunikativnost,
schopnost naučit se i něčemu novému,

Výhody

hodinová sazba 150 Kč/hod
možnost dlouhodobé spolupráce

V souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, svým zasláním životopisu souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytnete Personálnímu oddělení společnosti CZ PEOPLE s.r.o., byly tímto oddělením zpracovány a vedeny pouze pro účely výše uvedeného výběrového řízení.

Pokud Vás tato nabídka opravdu zaujala, tak nám zašlete Váš životopis pomocí kontaktního formuláře. Dáme Vám vědět, jakmile posoudíme, jak se na pozici hodíte.

O společnosti

CZ PEOPLE je agentura práce, která se již od roku 2003 specializuje na pracovní nabídky ve službách, obchodě a výrobě na území České republiky.