Všechny nabídky

Operátor výroby v průmyslovém sektoru - až 180 Kč/hod.

Kategorie
Řemeslné a manuální práce
Nástup
2/2020
Plat
150 Kč - 180 Kč/hod.

Pro našeho významného dodavatele produktů pro přední výrobce v automobilovém, průmyslovém a zdravotnickém sektoru, hledáme šikovné a zručné muže na pomocné práce ve výrobě. Tato pracovní pozice je pro ty, co budou chtít chodit dlouhodobě i pro ty, co chtějí vyplnit volný čas při studiu nebo při HPP. Budeme dělat maximum pro Vaši spokojenost!

Náplň práce

  • jednoduchá obsluha strojů
  • kontrola plastových výlisků
  • kontrola postupů

Požadavky zaměstnání

  • manuální zručnost
  • pečlivost
  • dobrý zdravotní stav - dobrý zrak
  • trestní bezúhonnost
  • minimálně 3-4 směny/týdně a praxe ve výrobě podmínkou

Výhody

  • zálohy týdně na Váš účet
  • hodinová sazba 150 - 180 Kč/hod
  • 10 % příplatek za noční
  • provoz v týdnu - denní, noční (12hod)

    V případě Vašeho zájmu nebo pro více informací zašlete životopis a kontakt.

    V souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, svým zasláním životopisu souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytnete Personálnímu oddělení společnosti CZ PEOPLE, s.r.o., byly tímto oddělením zpracovány a vedeny pouze pro účely výše uvedeného výběrového řízení.