Všechny nabídky

Programátor pro rozvoj a údržbu identifikačních systémů

Kategorie
Programátor
Nástup
8/2020
Plat
35 000-50 000 Kč

Pro společnost, která poskytuje komplexní služby v oblasti identifikačních systémů od návrhu až po vlastní realizaci, hledáme programátora, který bude mít na starost rozvoj a údržbu identifikačních systémů.

Náplň práce

rozvoj a údržba identifikačních aplikací typu docházkový systém, přístupovka, plánování lidských zdrojů apod.
vlastní programátorská činnost typu analytických činností a tvorby kódu v C# a/nebo vývojovém prostředí PowerBuilderu,
občasná komunikace se zákazníkem
spolupráce se členy týmu vývoje nebo samostatně

Požadavky zaměstnání

znalosti z oblasti SQL databází
znalosti operačního systému Microsoft
programátorské zkušenosti
pasivní znalost AJ
znalost PowerBuilderu nebo podobného vývojového prostředí

firemní benefity (příspěvek na penzijní připojištění, delší dovolená, stravenky, prémiový systém, podíly etc.)
možnost seberealizace i mimo rámec nabízené pozice
podporu firmy při vzdělávání
místo výkonu práce: Brno - Královo Pole
nástup ihned