Všechny nabídky

Pomocné práce ve výrobě - 220 Kč/hod.

Kategorie
Pomocný dělník
Nástup
5/2022
Plat
220 Kč/hodina

Pro slévárenskou firmu s dlouholetou tradicí, která se zabývá výrobou odlitků z litiny, hledáme nové kolegy.

Náplň práce

  • obsluha a nastavování strojů,
  • odebírání vzorků pro kontrolu kvality produktů,
  • údržba strojů,
  • čištění nádob a nástrojů,
  • vedení technické dokumentace,
  • pomocné práce.

    Místo výkonu práce: Brno - Horní Heršpice (500 metrů od konečné zastávky tramvaje v Komárově)

    Směny:
  • 8h směny od pondělí do pátku
    NEBO
  • 12h směny ve formě krátkého a dlouhého týdne

    Před nástupem pohovor s prohlídkou provozu každý čtvrtek v 10:00, případně po individuální domluvě i jiné časy.

Požadavky zaměstnání

  • spolehlivost,
  • fyzická zdatnost (fyzicky náročná práce vhodná pro muže),
  • požadovaná docházka 5x týdně (Po-Pá) NEBO 12h směny ve formě krátkého a dlouhého týdne,
  • ochota pracovat ve 3směnném nebo nepřetržitém provozu,
  • dlouhodobá spolupráce,
  • základní znalost práce s PC.

Výhody

  • základní hodinová sazba 220 Kč,
  • zálohy týdně na Váš bankovní účet,
  • možnost extra směn po zaučení a domluvě s nadřízeným (bonus 1000 Kč/den navíc),
  • možnost DPČ i HPP,
  • pracoviště blízko centra,
  • zdarma ochucené nápoje,
  • strava na pracovišti hrazená 55 % zaměstnavatelem (jídlo cca za 30 Kč),
  • prohlídka provozu a seznámení s budoucím přímým nadřízeným před nástupem.

    V případě zájmu nám zašlete životopis a my se Vám ozveme s termínem prohlídky.