Všechny nabídky

Operátor výroby - až 150 Kč/hod. ZÁLOHY TÝDNĚ

Kategorie
Operátor
Nástup
4/2021
Plat
130-150 Kč/hodina

Pro výrobce zastiňovacích, dekorativních a ovládacích doplňků pro střešní okna hledáme pečlivé kolegy na pomoc ve výrobě.

Náplň práce

  • jednoduchá montáž zastiňovacích doplňků
  • vizuální kontrola jakosti
  • zajištění nezbytných úkolů (dle dohody s nadřízeným pracovníkem)

    Pracovní doba (3směnný provoz)
  • ranní 6:00-14:00
  • odpolední 14:00-22:00
  • noční 22:00-6:00

    Požadovaná docházka 5x týdně, střídání směn vždy po týdnu.

    Místo výkonu práce: Vyškov - doprava z Brna zajištěna ZDARMA

Požadavky zaměstnání

  • spolehlivost, pečlivost,
  • manuální zručnost,
  • dobrý zrak,
  • trestní bezúhonnost,
  • ochota pracovat ve třísměnném provozu,
  • požadovaná docházka 5x týdně (po-pá).

Výhody

  • zálohy týdně na Váš bankovní účet,
  • základní mzda 130 Kč/hod.,
  • příplatky za odpolední a noční směny (13-20 Kč/hod.),
  • doprava z Brna zajištěna ZDARMA!,
  • dlouhodobá spolupráce min. do 31.8.2021.

    V případě zájmu nám zašlete Váš životopis a kontakt. Ozveme se Vám nejpozději do 3 pracovních dní.