Všechny nabídky

Operátor v automobilovém průmyslu - 160Kč/hod+BONUS 5.000Kč

Kategorie
Operátor
Nástup
7/2021
Plat
160 Kč/hodina

Pro významného dodavatele produktů pro přední výrobce v automobilovém a průmyslovém sektoru hledáme šikovné a zručné kolegy na pomocné práce ve výrobě.

Náplň práce

  • kompletace součástek (nejedná se o pásovou výrobu),
  • montáž výrobků,
  • měření kvality výrobků,
  • testování výrobků.

    Směny:
  • požadovaná pravidelná docházka 5x týdně (Po-Pá),
  • 3směnný provoz (ranní/odpolední/noční - střídání vždy po týdnu),
  • nepřetržitý provoz (12h denní/noční směny).

Požadavky zaměstnání

  • manuální zručnost,
  • pečlivost,
  • pravidelná docházka
  • dobrý zdravotní stav,
  • trestní bezúhonnost,
  • spolehlivost.

Výhody

  • výplata formou záloh týdně na Váš účet,
  • základní mzda 160 Kč/hod.,
  • při odpracování 4 týdnů - BONUS 5.000 Kč!!!
  • možnost dlouhodobé spolupráce.

    V případě Vašeho zájmu nebo pro více informací zašlete životopis a kontakt.