Všechny nabídky

Operátor/ka vstřikolisu - nástup přímo do kmene!

Kategorie
Operátor
Nástup
1/2022
Plat
29000 Kč/měsíc

Pro našeho významného dodavatele produktů pro přední výrobce v automobilovém a průmyslovém sektoru, hledáme šikovné operátory, kteří budou mít na starosti obsluhu lisovacího stroje.

Náplň práce

• obsluha lisovacího stroje
• odebírání hotových výrobků
• dokončovací práce na hotovém výrobku
• třísměnný provoz
• vhodné i pro ženy

Místo výkonu práce: CTP Modřice - doprava ZDARMA

Požadavky zaměstnání

• spolehlivost a pečlivost
• manuální zručnost
• ochota pracovat v třísměnném provozu
• zkušenosti na pozici operátora výhodou, nejsou podmínkou

• dlouhodobá spolupráce na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
• nástupní mzda 20 000 Kč
• mzda po 3 měsících 21 000 Kč
• nadstandardní příplatky za noční směnu 15 %
• 13.plat
• roční navyšování platu
• benefitní systém Cafeteria, až 6 dní volna navíc,
• stravenkový paušál a dotované obědy
• firemní večírky, pravidelné akce pro zaměstnance

V případě zájmu nám zašlete Váš životopis a kontakt. Ozveme se Vám a domluvíme si setkání.