Všechny nabídky

Operátor výroby - až 29.000 Kč

Kategorie
Operátor výroby
Nástup
2/2021
Plat
24.000-29.000 Kč

Pro našeho významného dodavatele produktů pro přední výrobce v automobilovém a průmyslovém sektoru, hledáme šikovné a zručné muže na pomocné práce ve výrobě.

Náplň práce

Odebírání plastových dílů
Kontrola plastových výlisků
Obsluha strojů
Dokončovací práce na hotovém výrobku

Směny:
Denní a noční 12 hodinové směny – práce ve stoje
Nepřetržitý provoz po-ne, směny na krátký a dlouhý týden

Místo výkonu práce: Brno-Modřice - doprava do CTParku ZDARMA

Požadavky zaměstnání

spolehlivost a pečlivost
ochota pracovat v nepřetržitém provozu
fyzická zdatnost a manuální zručnost
zkušenosti na pozici operátora výhodou, nejsou podmínkou

Výhody

mzda od 24.000 Kč (dle zkušeností)
bonus 2.000 Kč za kvalitu a docházku
nadstandardní příplatky za noční směnu 15 %
nadstandardní příplatky za víkendové směny 20 %
navýšení mzdy po zaučení
bonusy za přesčasové směny 500-700 Kč
pravidelné roční navyšování mzdy, 13. mzda
stravenky
bonus za doporučení nového zaměstnance

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis a kontakt. Ozveme se Vám nejpozději do 2 pracovních dní.