Všechny nabídky

Operátor výroby - až 1.100 € (S UBYTOVÁNÍM)

Kategorie
Operátor výroby
Nástup
4/2021
Plat
850-1100€/měsíc

Hledáte stabilní práci v čisté výrobě v Brně a blízkém okolí? Je pro Vás důležité příjemné pracovní prostředí, fajn parťáci a spousta benefitů za odměnu? Pak máme nabídku přímo pro Vás! Nehledáme jen uchazeče s praxí, ale i absolventy po škole - na většině pozic Vás zaučíme!

Náplň práce

Aktuálně vybíráme na tyto směny:

  • třísměnný 8h provoz (VOLNÉ VÍKENDY)
  • 12h denní a noční směny

Požadavky zaměstnání

  • manuální zručnost
  • samostatnost, spolehlivost a pečlivost
  • ochotu pracovat na směny

Výhody

  • mzda až 1.100 €
  • nástup možný dle dohody - agenturní nebo přímo do kmene!
  • stravenkový paušál/dotované stravování v závodní jídelně, příspěvek na volnočasové aktivity
  • docházkové a výkonnostní bonusy
  • příplatky za směny (odpolední, noční)
  • příplatky za víkendové směny a svátky
  • nadstandardně ohodnocené přesčasy
  • možnost profesního růstu (zvyšování kvalifikace - např. CNC, elektro)
  • zvýhodněné mobilní tarify
  • možnost ubytování
  • místo výkonu práce Brno a okolí

    Pokud Vás nabídka zaujala, tak nám zašlete Váš kontakt a životopis přes odpovědní formulář nebo na email prace.brno@czpeople.cz. Ozveme se Vám nejpozději do 2 pracovních dní.