Všechny nabídky

Odlévač/strojník

Kategorie
Operátor výroby
Nástup
1/2022
Plat
30000 Kč/měsíc

Pro slévárenskou firmu s dlouholetou tradicí, která se zabývá výrobou odlitků z litiny pro automobilový průmysl, hledáme nové kolegy na pozici odlévače.

Náplň práce

  • obsluha technologického stroje a zařízení
  • nastavování odlévací linky podle výrobního postupu pro daný odlitek
  • provádění preventivní údržby strojů podle určených pracovních postupů
  • kontrola předepsané škály parametrů tekutého kovu v odlévacím zařízení
  • modifikace nataveného kovu

Požadavky zaměstnání

  • manuální zručnost, fyzická zdatnost
  • ochota pracovat ve 3směnném provozu

Výhody

  • 7,5 hod. pracovní doba
  • mzda od 24000 Kč/měsíc
  • osobní ohodnocení
  • příplatky za práci přesčas, v noci, o víkendu, za rizikovou práci
  • dovolená 5 týdnů
  • závodní jídelna, příspěvek na stravování

    V případě zájmu nám zašlete kontakt/životopis. Ozveme se Vám a domluvíme si termín setkání a prohlídky výroby.