Všechny nabídky

Noční kompletace PC serverů a elektroniky

Kategorie
Operátor výroby
Nástup
10/2019
Plat
18.500 Kč-20.000 Kč

Máte zájem pracovat pro stabilní společnost, která je jednou z nejuznávanějších ve svém oboru? Pro nadnárodní společnost, která kompletuje počítače, notebooky, servery a další elektroniku hledáme nové kolegy na montáž a balení.

Náplň práce

  • kompletace jednotlivých PC součástek
  • balení a pomocná práce také ve skladu
  • manuální práce na výrobní lince

Požadavky zaměstnání

  • výuční list/SŠ,
  • spolehlivost,
  • pečlivost,
  • manuální zručnost,
  • zkušenost z výroby,
  • čistý výpis z RT.

Výhody

  • nástupní mzda 18 500 - 20 000 Kč/měsíc,
  • bonus až 1500 Kč,
  • příplatek za přesčas 43 - 100 %,
  • 3,5 dne dovolené navíc při dlouhodobé spolupráci,
  • práce od pondělí do pátku 20:30 - 5:00 (8h směna),
  • příplatky za práci v noci, svátky a práci ve stíženém prostředí a jiné,
  • pracovní smlouvu na rok,
  • zaškolení,
  • stravenky v hodnotě 80 kč + firemní jídelna,
  • moderní a čisté pracovní prostředí,
  • možnost kariérního růstu.