Všechny nabídky

Asistent/ka v náborovém oddělení agentury práce v Brně

Kategorie
Náborář|Personalista
Nástup
2021
Plat
22600-32600 Kč

CZ PEOPLE je agentura práce, která se již od roku 2003 specializuje na pracovní nabídky ve službách, obchodě a výrobě na území České republiky. Do kanceláře agentury práce v centru Brna hledáme posilu do týmu na pozici Asistent/ka náboru

Náplň práce

Vaší hlavní činností bude

  • úvodní kontakt a pohovory s uchazeči
  • výběr kandidátů na jednotlivé pozice
  • telefonická komunikace s klienty
  • vyplňování formulářů a dalších dokumentů
  • zadávání dat na PC
  • třídění dokumentů a archivace
  • kontrola správnosti údajů
  • vyřizování elektronické i běžné pošty

Požadavky zaměstnání

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • praxe v oblasti náboru zaměstnanců - podmínkou
  • čistý výpis z RT
  • dobrá orientace při práci na PC
  • znalost práce v Excelu
  • příjemné vystupování a asertivní jednání
  • zodpovědnost, pečlivost
  • smysl pro kolektivní práci
  • minimálně středoškolské vzdělání

Výhody

Co vám můžeme nabídnout

  • pracovní doba v pracovních dnech 8:30-17:00
  • práce v malém kolektivu s rodinnou atmosférou
  • základní mzdu a výkonnostní bonusy
  • stravenky

    V případě Vašeho zájmu zašlete Váš kontakt, životopis přes odpovědní formulář. Pro případné sjednání pohovoru Vás budeme kontaktovat nejpozději do 7 dnů.