Všechny nabídky

Asistent/ka náboru agentury práce v Brně, 120 Kč/hod.

Kategorie
Náborář|Personalista
Nástup
2020
Plat
120 Kč/hod.

CZ PEOPLE je agentura práce, která se již od roku 2003 specializuje na pracovní nabídky ve službách, obchodě a výrobě na území České republiky. Do kanceláře pracovní agentury v centru Brna hledáme asistentku na dlouhodobou spolupráci.

Náplň práce

Vaší hlavní činností bude

úvodní kontakt s uchazeči
telefonická komunikace s klienty
vyplňování formulářů a dalších dokumentů
zadávání dat na PC
třídění dokumentů a archivace
kontrola správnosti údajů
vyřizování elektronické i běžné pošty

Požadavky zaměstnání

praxe v oblasti administrativy - podmínkou
praxe v oblasti náboru zaměstnanců - výhodou
čistý výpis z RT
dobrá orientace při práci na PC
příjemné vystupování a asertivní jednání
zodpovědnost, pečlivost
smysl pro kolektivní práci
minimálně středoškolské vzdělání

Výhody

mzda až 120 Kč/hod.
flexibilní pracovní doba (pracovní doba pobočky pondělí-pátek 9:00-17:00)
práce na DPP/DPČ
práce v malém kolektivu s rodinnou atmosférou

V případě Vašeho zájmu zašlete Váš kontakt, životopis a případně i foto přes odpovědní formulář. Pro případné sjednání pohovoru Vás budeme kontaktovat nejpozději do 14 dní.