Všechny nabídky

Vzorkař - mzda od 29.635 Kč!

Kategorie
Kvalita a kontrola jakosti
Nástup
6/2022
Plat
29635 - 40000 Kč/měsíc

Hledáte práci se stabilním zázemím, za kterou Vám navíc i dobře zaplatí? Pro našeho významného klienta, tradiční slévárenskou firmu, která se zabývá výrobou komponentů do brzd, hledáme nové kolegy a kolegyně na pozici vzorkaře.

Náplň práce

  • kontrola chemického složení vzorků,
  • obsluha spektrometru,
  • provádění zkoušek materiálu,
  • komunikace s výrobou,
  • vedení technické dokumentace.

    Směny: 3směnný provoz od pondělí do pátku (střídání směn po týdnech v rytmu ranní, noční a odpolední)

    Místo pracoviště: Brno - Horní Heršpice (800 metrů od konečné zastávky tramvaje v Komárově)

    Pohovory společně s prohlídkami provozu dle individuální domluvy.

Požadavky zaměstnání

  • spolehlivost,
  • pečlivost,
  • samostatnost,
  • uživatelská znalost práce s PC,
  • komunikativní znalost anglického jazyka,
  • ochota pracovat ve 3směnném provozu,
  • praxe není podmínkou.

Výhody

  • nástupní mzda 29.635 Kč,
  • osobní ohodnocení 1.500 Kč,
  • veškeré příplatky dle zákoníku práce (noc, víkendy, přesčasy),
  • peníze za přesčasy nad rámec zákoníku práce ve výši až 3.000 Kč za směnu,
  • čtvrtletní výrobní bonusy,
  • dotovaná strava a výběr ze 5 jídel (1 jídlo cca za 35 Kč),
  • ochucené nápoje zdarma,
  • 5 týdnů dovolené,
  • firemní akce a dárkové balíčky.

    V případě zájmu nám na sebe zašlete kontakt společně s životopisem a my se Vám ozveme s termínem pohovoru a prohlídky provozu.