Všechny nabídky

Finální kontrola

Kategorie
Kvalita a kontrola jakosti
Nástup
1/2022
Plat
29000 Kč/měsíc

Pro slévárenskou firmu s dlouholetou tradicí, která se zabývá výrobou odlitků z litiny pro automobilový průmysl, hledáme nové kolegy na pozici Finální kontroly.

Náplň práce

• zajišťuje výstupní (vizuální) kontrolu hotových odlitků dle stanovených pracovních postupů
• podílení se na ostatních procesech souvisejících s expedicí hotových výrobků k zákazníkovi

Požadavky zaměstnání

• fyzickou zdatnost, dobrý zrak
• pečlivost, samostatnost
• ochotu pracovat ve směnném provozu
• zkušenosti s finální kontrolou nejsou nutné, vše potřebné naučíme

Výhody

• 7,5 hod. pracovní doba
• mzda od 23100 Kč/měsíc
• osobní ohodnocení
• příplatky za práci přesčas, v noci, o víkendu, za rizikovou práci
• dovolená 5 týdnů
• závodní jídelna, příspěvek na stravování

V případě zájmu nám zašlete kontakt/životopis. Ozveme se Vám a domluvíme si termín setkání a prohlídky výroby.