Všechny nabídky

Operátor výroby

Kategorie
Kontrolor výroby|Operátor výroby
Nástup
3/2020
Plat
35000-40000 Kč/měsíc

Pro společnost zabývající se výrobou extruzních desek hledáme muže - zaměstnance do výroby.

Náplň práce

  • Obsluha a nastavování automatických a poloautomatických strojů
  • Kontrola kvality
  • Kontrola výrobního procesu linky

Požadavky zaměstnání

  • praxi na obdobné pozici (nejlépe ve výrobě plastů)
  • technické myšlení
  • ochota pracovat v nepřetržitém provozu 6-18, 18-6
  • dodržování pracovních postupů
  • základní znalost práce s počítačem
  • alespoň základní znalost anglického jazyka

Výhody

  • solidní finanční ohodnocení - průměr až 40 000 Kč
  • samostatnou a zodpovědnou práci v malém kolektivu
  • perspektivu stabilního a dlouhodobého zaměstnání
  • multisport kartu
  • po zkušební době stravenky
  • čisté a bezpečné pracovní prostředí
  • dobrou dostupnost veřejnou dopravou nebo možnost parkování na firemním parkovišti vedle výrobní haly

  • nástup ihned