Všechny nabídky

Strojní konstruktér / technický kreslič

Kategorie
Konstruktér
Nástup
7/2020
Plat
od 25.000 - 40.000Kč

Pro projekční a inženýrsko-dodavatelskou organizaci, která poskytuje komplexní služby při návrhu a realizaci celkové koncepce prostor divadel, kulturních domů, kin, amfiteátrů, multifunkčních zařízení a dalších prostor hledáme kolegu na pozici: Strojní konstruktér / technický kreslič.

Náplň práce

návrhy konstrukčního řešení v programech AutoCAD Mechanical, Autodesk INVENTOR výhodou
tvorba technické výkresové dokumentace zařízení a konstrukcí
tvorba specifikace a popisů k jednotlivým zařízením a celkům
zpracování návodů a průvodní dokumentace k jednotlivým zařízením

Požadavky zaměstnání

vzdělání SŠ, VŠ technického směru, vhodné i pro absolventy
znalost MS Office, AutoCAD, CAD
řidičského oprávnění skupiny B
praxe v konstrukčním 3D CAD výhodou
anglický/německý jazyk výhodou

Výhody

služební notebook, mobil
podílení se na vývoji firmy a její strategie
stravenky
příspěvek na penzijní připojištění
nástup dle dohody