Všechny nabídky

Náborář/ka v brněnské agentuře práce

Kategorie
HR konzultant|Náborář
Nástup
2021
Plat
25000-35000 Kč

Agentura práce CZ PEOPLE hledá posilu týmu brněnské kanceláře. Již 20 let působíme na brněnském trhu práce se zaměřením zejména na sektor služeb, logistiky a průmyslu.

Náplň práce

Do kanceláře personální agentury v centru Brna hledáme Náboráře/Náborářku na dlouhodobou spolupráci.

Vaší náplní dne bude:

  • kontakt a pohovory s uchazeči
  • výběr kandidátů na jednotlivé pozice
  • telefonická komunikace s klienty
  • starost o svěřené stávající i nové zakázky
  • zadávání dat na PC
  • vyřizování elektronické i běžné pošty
  • tvorba podkladů pro mzdy a fakturaci

Požadavky zaměstnání

  • praxe v administrativě - podmínkou,
  • praxe v oblasti náboru zaměstnanců - výhodou,
  • dobrá orientace při práci na PC (znalost práce v Excelu,)
  • příjemné vystupování a asertivní jednání
  • zodpovědnost, pečlivost,
  • smysl pro kolektivní práci,
  • minimálně středoškolské vzdělání,
  • AJ nebo RJ výhodou ( pro komunikaci i se zahraničními zaměstnanci),
  • čistý výpis z RT,

Výhody

  • kancelář v centru Brna
  • práce v malém kolektivu s rodinnou atmosférou,
  • pracovní dobu 8:30-17:00 (pondělí-pátek),
  • základní mzdu, osobní ohodnocení a výkonnostní bonusy,
  • stravenkovou kartu

    V případě Vašeho zájmu zašlete Váš kontakt, životopis a případně i foto přes odpovědní formulář.