Všechny nabídky

Dispečer kamionové dopravy

Kategorie
Dispečer
Nástup
5/2022
Plat
50000-80000 Kč/měsíc

Pro firmu zabývající se dopravní činností a s přibývajícími klienty i spediční činností hledáme Dispečera/dispečerku.

Náplň práce

• komunikace s interními řidiči a externími dopravci
• organizace mezinárodních přeprav
• návrhy řešení pro nové i stávající partnery
• pravidelný reporting

Požadavky zaměstnání

• spolehlivost a odpovědný přístup
• angličtina na základní úrovni (B1; denně jednoduchá emailová komunikace se zahraniční
klientelou. V případě dobré angličtiny účast na zahraničních jednáních ve Švédsku a jiných zemích,
videoporady)
• základní znalost MS office, uživatelská znalost práce s PC
• důslednost, komunikativnost

• práci na plný úvazek s fixní mzdou 40000 Kč čistého + měsíční bonusy
• motivační provizní systém
• stravenky v hodnotě 3000 Kč
• služební automobil

V případě zájmu nám zašlete Váš životopis a kontakt. Domluvíme se na termínu osobního setkání.