Všechny nabídky

Soustružník - jednosměnný provoz

Kategorie
Dělník|Obráběč kovů|Strojírenství
Nástup
2/2021
Plat
25.000-31.000 Kč

Hledáme kolegy na pozici frézař na soustruhu do výrobní haly v Modřicích. Firma se zabývá výrobou a montáží elektromotorů.

Náplň práce

práce na jednu směnu
obsluha konvenčního soustruhu
práce s měřidly, kontrola vyrobených kusů
kusová a malosériová výroba dle výkresové dokumentace

Požadavky zaměstnání

SOU v oboru nebo zkušenosti se soustružením
zkušenosti s měřidly
orientace ve výkresové dokumentaci
spolehlivost a pečlivost

Výhody

mzdové ohodnocení dle šikovnosti a praxe (od 25.000 Kč)
5 týdnů dovolené
výborná dostupnost - doprava ZDARMA
penzijní připojištění
bonus po zkušební době 5000 Kč
až 45 000 Kč za doporučení nového kolegy/kolegyně
možnost zvyšování kvalifikace (jazykové kurzy, elektrokurzy, CNC kurzy)
možnost využít zvýhodněných mobilních tarifů na 4 SIM kartách
dotovaná kantýna
drogerie – krémy na ruce, solviny, mýdla, prací prostředky
přátelský kolektiv

V případě zájmu nám zašlete životopis a kontakt. Ozveme se Vám do 2 pracovních dnů.