Všechny nabídky

Plánovač výroby

Kategorie
Administrativa
Nástup
11/2020
Plat
30.500 Kč/měsíc

Pro světového lídra v oblasti technologií přesného řízení médií a pohybu, zabývajícího se nejnáročnějšími technickými úlohami ve světě hledáme plánovače výroby.

Náplň práce

Komunikace se zákazníky a dodavateli
Plánování výroby
Sledování včasnosti plnění prodejních objednávek, hodnoty skladu a rozpracovanosti výroby
Práce s excelovými tabulkami, reporty, analýzy, prezentace
Práce na logistických projektech
Spolupráce s kolegy z oblasti výroby, logistiky, financí

Požadavky zaměstnání

SŠ / VŠ vzdělání
Ochota učit se novým věcem
Analytické myšlení
Odpovědnost, flexibilita, spolehlivost, schopnost identifikovat prioritu
Pečlivost, samostatnost, komunikativnost
Anglický jazyk na komunikativní úrovni
Znalost práce na PC (zejména MS Excel)

Výhody

Stabilní přátelský kolektiv
Zázemí a perspektiva nadnárodní společnosti
Dynamické pracovní prostředí
Hledáme motivované a šikovné kolegy/-ně pro dlouhodobou spolupráci
Jazykové vzdělávání hrazené zaměstnavatelem
Příspěvek na životní/penzijní připojištění
Zvýhodnění mobilní tarif
Zajištěná bezplatná autobusová doprava z centra Brna až před bránu firmy
5 týdnů dovolené